Pirkimo Taisyklės

Pirkimo Taisyklės

Trumpos gairės:

1)pirkite atsakingai ir gerai apgalvoję, ar tikrai reikia daikto. Neapsisprendžiant dėl spalvos dydžio ar pan. geriau konsultuokitės FB žinute, bus greičiau. Gerbkime vieni kitus ir savo laiką. Aš dirbu viena ir atsakingas pirkimas bus į naudą visiems♥

2)Jei matote, kad prekė išparduota, bet patiko modelis: kreipkitės siųsdami patikusio gaminio ekrano kopijos nuotrauką per FB žinutes ar kitais nurodytais kontaktais.

3) Jei patinka gaminys, o nepatinka spalva arba nerandate sau reikiamo dydžio: taip pat rašykite asmeniškai FB žinute.

*Ačiū, kad renkatės mane.

 

Šios prekių pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau „Taisyklės“) yra dokumentas tiek Pirkėjui, tiek Pardavėjui nustatantis bendras teises bei pareigas, prekių įsigijimo bei apmokėjimo už jas sąlygas, prekių pristatymo ir grąžinimo tvarką bei šalių atsakomybę.

Pirkėjas, pateikdamas užsakymą patvirtina, kad sutinka tiek su Pirkimo Taisyklėmis, tiek su taikoma Privatumo politika. Sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas internetinėje parduotuvėje suformavęs prekių krepšelį, pateikęs asmens duomenis, susipažinęs su Taisyklėmis ir Privatumo politika, paspaudžia mygtuką “Pirkti”.

Pardavėjas pasilieka teisę bet kuriuo metu pakeisti, taisyti ar papildyti Taisykles, atsižvelgdamas į pasikeitusias pardavimo aplinkybes bei teisės aktų nustatytus reikalavimus.

 

Elektroninė parduotuvė varliuspinta.lt yra valdoma Gintarės Ačaitės IV 697254, Vilniaus g.58, Kaunas, LT-44289.

Paslaugų teikimo sąlygos ir tvarka apibrėžia www.varliuspinta.lt elektroninės parduotuvės teikiamas paslaugas

Prekės – visi produktai, kuriuos siūlo VARLIŲ SPINTA, elektroninėje parduotuvėje www.varliuspinta.lt

Toliau pateiktos sąlygos skirtos visiems elektroninės parduotuvė klientams, kurios apibrėžia vartotojų registracijos ir naudojimosi savo paskyra, prekių el.rezervavimo, užsakymų pateikimo ir prekių pardavimo kontraktavimą. Visi klientai turi laisvą prieigą prie paslaugų teikimo sąlygų ir tvarkos elektroninėje parduotuvėje ir yra patys atsakingi už jų perskaitymą prieš naudojantis paslaugomis.

Prekės esančios www.varliuspinta.lt yra detaliai aprašytos. Klientui yra pateikiama informacija apimanti Prekių ypatumus, kainas, medžiagų sudėtį ir t.t. bei suteikiama galimybė pasirinkti dydį. Tinkamam prekės dydžio pasirinkimui klientas gali vadovautis prekės apraše pateikta informacija ir gali konsultuotis su pardavėju el.paštu info@varliuspinta.lt Arba telefonu 868257233

Siūlomų prekių nuotraukos ir pristatymai yra pavyzdiniai ir skirti pavaizduoti atitinkamą prekių modelį. Medžiagų sudėtys yra pateikiamos VARLIŲ SPINTA partnerių, kurie gamina arba tiekia medžiagas Prekių gamybai.

 

Atsiskaitymas už prekes

Atsiskaitoma per paysera arba atsiimant prekes fizinėje vietoje grynaisiais. Norimą prekę galima pasimatuoti Kaune vietoje, tačiau kuo skubiau reikia skambinti 868257233 ir susitarti dėl laiko. Gaminiai nerezervuojami.

Jei už prekes moka kitas asmuo, BŪTINA pavedimo paskirtyje nurodyti užsakymo numerį arba užsakymą suformavusio asmens vardą ir pavardę.

Jei Jums yra reikalinga sąskaita-faktūra, prašome informuoti prieš išsiunčiant Jums užsakymą. Sąskaitos faktūros yra paruošiamos per 1 savaitę ir atsiunčiamos el. Paštu.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Krepšelyje nėra produktų.