Apie mus

Apie mus

Sveiki,

esu Gintarė Ačaitė ir pristatau Jums savo prekės ženklą, kuris yra neatsiejama mano gyvenimo dalis.

Pirmiausiai esu dukra nuostabių tėvų, kurie manyje išugdė meilę kūrybai. Čia labai tiktų posakis „niekada nesakyk niekada”, nes taip nutiko ir man. Matydama kaip sunkiai dirba tėvai (jie dirbo su begale įvairiausių projektų: apipavidalinimas, interjerų kūrimas nuo a iki z, eksterjeras, didelių sanatorijų puošyba, masinių renginių scenų dekoracijos, taip pat nuolatinis darbas su odos gaminiais ir t.t.) pasakiau sau: „-na jau aš tai tikrai niekada neužsiimsiu siuvimu”. Bet matyt kas yra įaugę nuo vaikystės, tą labiausiai mes gebame, suprantame ir pajaučiame. Taip po 12 kl. įstojau į KTU „Aprangos mados inžineriją” ir jau 2015m. baigiau magistrantūros studijas. Didžiuojuosi savo universitetu, kuris mane dar labiau išugdė kaip asmenybę, pastatė ant kojų kaip atsakingą, verslų, savimi pasitikintį žmogų. Po studijų buvau rimtai nusprendusi, kad negaliu ir nemoku dirbti kitiems, noriu dirbti sau:) Taigi:

VARLIŲ SPINTA – tai lietuviškas prekės ženklas, pradėtas kurti dar studijų metais. 2013-aisiais po „VARLIŲ SPINTA“ slėpėsi vyriškos varlytės-peteliškės. Augant auditorijai ir žinoma kompetencijai augo ir prekinis ženklas, prijungiant moteriškus drabužius ir odos galanteriją (gaminamą šeimos). 2015 metais atvėriau duris Kauno senamiestyje. Tuo metu buvo sąmyšis galvoje dėl pavadinimo keitimo, tačiau visų draugų ir aplinkinių paskatinimu taip ir liko VARLIŲ SPINTA. Net buvau sugalvojusi šūkį: „Nuo varlių iki spintos!”.

Taigi teisingai supratote, jog visa produkcija gaminama Lietuvoje (Kaune).

2020 ĮŽVALGOS:

Šiai dienai produkcija plečiasi ir norisi kurti/gaminti ne tik moterims, bet ir vyrams. Suvokiant, kad visas asortimentas ne tik kuruojamas, bet daugumoj ir gaminamas vieno asmens – manęs – galiu drąsiai teigti, jog mano gaminiai vienetiniai dėl mažų tiražų.

Tik bendradarbiavimo su kitomis įmonėmis dėka, aš galiu pasigirti platesniu asortimentu: firminės išmegztos kojinės, kepurės, drabužių pagyvinimas su spauda. Taip pat didelis ačiū siuvėjoms, kurios gelbsti kai nespėju ir prireikia pagalbos.

Tačiau žinokite, tai ką matote – yra tikra! Prie visko prisiliečiu, viską pakuoju ir siunčiu pati, bendrauju su Jumis taip pat pati. Sėkmės susidraugaujant ♥

Labai džiaugiuosi galėdama puošti Jus ♥

Gintarė

Start typing and press Enter to search

Krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.